Koszulove

OUTLET otwarty. Obniżki od – 30% do – 50%

Właśnie stworzyliśmy dla Was kategorię OUTLET w sklepie koszulove.com.

Znajdziecie tutaj ubrania w maksymalnie obniżonych cenach,  od – 30% do – 50%.

W outlecie umieszczamy koszulki już gotowe (standardowo koszulki zamawiane przez Was drukowane są pod konkretne zamówienie, stąd możliwość wprowadzania indywidualnych zmian w projektach, ale nie o tym dzisiaj będzie ;)), wydrukowane niezgodnie z czyimś zamówieniem – zazwyczaj pomyłka dotyczy rozmiaru lub koloru koszulki, czasami koloru nadruku. Trafiają się w ten sposób fajne perełki, jak np. projekt Chaos Manager, wydrukowany niechcący na szarym oversize, zamiast na białym. Takiej koszulki nie ma standardowo w sklepie, a połączenie chaosowego błękitu w szarym wygląda onieśmielająco fajnie 🙂 Standardowa cena takiej koszulki to 69 zł, w outlecie znajdziecie ją za 41,40 zł.

 

Ponadto w outlecie umieszczać będziemy końcówki kolekcji lub modele koszulek pochodzące z indywidualnych zamówień – zdarzają się ciekawe kroje, również niedostępne w sklepie.

Wszystkie produkty, które trafiły do outletu, są produktami pełnowartościowymi, nadruk wykonany jest poprawnie a koszulki wykonane są ze 100% bawełny ring spun.

Zapraszamy Was gorąco do buszowania po outlecie i obiecujemy, że omyłkowe wydruki będą zasilały tę półkę regularnie 😉 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *