Karmienie piersią,  Koszulove

Mamy karmią WSZĘDZIE :)

Dzisiejsze Mamy, do typowych obowiązków archetypicznej Matki Polki, dodają również mnóstwo aktywności poza domem. Takie Mamy są koszulove bardzo, bardzo bliskie – to dla nich projektujemy ubrania oraz nadruki na nich.

Podobno (8)
Najciekawsze miejsca, w których Mamy karmią 🙂

Na forach internetowych Mamy opisują najdziwniejsze miejsca, w których karmiły, opowiadają również, z jakimi reakcjami się spotykają podczas karmienia piersią w miejscach publicznych. Powyższe zestawienie zrobiliśmy na podstawie autentycznych wypowiedzi Mam 🙂 Z ich wypowiedzi płynie przesłanie o tym, aby mieć odwagę karmić wszędzie tam, gdzie Maluszek będzie domagał się jedzenia. Widać też, że Mamy karmiące korzystają z życia i atrakcji poza domem.

Znamy Mamy, które podporządkowują swój plan dnia temu, aby dziecko jadło w domu. Czasami wynika to z uwarunkowań dziecka, ponieważ np. chce jeść tylko w pozycji leżącej, a czasami wynika z obaw przed negatywnymi komentarzami otoczenia. Ten wpis powstał po to, aby jeszcze więcej Mam odważyło się karmić poza domem – zobaczcie, że jest to zupełnie naturalne i wcale nie tak rzadko spotykane jak nam się wydaje 🙂 Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *