Karmienie piersią,  Koszulove,  Nowości

Jak poprawić komfort nocnego karmienia? Stworzyliśmy piżamę do karmienia piersią!

Pobudki w nocy na karmienie to codzienność i rutyna wszystkich świeżo upieczonych mam. W końcu nie bez powodu powstało hasło Matka Polka Niewyspana. W pierwszych dniach po porodzie może to być bardzo uciążliwe, zwłaszcza, gdy dopiero się poznajesz z Maluszkiem, z czasem jednak można się do tego przyzwyczaić.  Co więcej, uwierz nam, że nocne karmienie wcale nie musi być takie straszne!

Wiele kobiet jeszcze w ciąży szuka sposobu, aby noce po porodzie były choć trochę przespane.  Niektóre mamy decydują się na dzielenie swojego łóżka z maluchem (co-sleeping) – wówczas wystarczy tylko odwrócić się na bok i udostępnić dziecku pierś. Inne decydują się na łóżeczka dostawne, tuż przy swoim łóżku, dzięki temu czas spędzany do karmienia jest ograniczany do minimum. A co z mamami, które decydują się na karmienie poza łóżkiem? Wtedy wygodny fotel czy kanapa to podstawa! Ale drogie Mamy, pamiętajcie, że tuż obok komfortowego miejsca do karmienia, warto również zadbać o odpowiednią odzież do karmienia piersią.

W trosce o komfort mam karmiących w naszym studio krawieckim tworzymy odzież, która pozwoli szybko i dyskretnie nakarmić Maluszka. Nocne karmienie, to wyzwanie, z którym postanowiliśmy się zmierzyć. Naszym założeniem był prosty krój i niezawodne rozwiązanie, które pozwoli udostępnić dziecku pierś w ciemności. Poza tym mamy dobrze znają pojęcie długich poranków i ogarniania się dopiero w okolicy południa. Stąd pomysł na ubranie, które będzie wygodne zarówno do karmienia, jak i noszenia oraz w którym mama będzie dobrze wyglądać. To miał być produkt, który sprawdzi się i nocą, i za dnia.

No i jest! W ten sposób w naszej pracowni została zaprojektowana i uszyta piżama do karmienia piersią SOSLEEPY, której celem jest poprawa komfortu nocnego karmienia. Już opowiadamy jak to działa!

Nasza piżama do karmienia piersią to koszulka na krótki rękaw i szorty. Góra została skonstruowana tak, że wystarczy tylko odchylić materiał na wysokości piersi i gotowe – już można karmić! Nie musisz w ciemności szukać zamka, czy po omacku rozpinać i zapinać guziczków!

Materiał, z jakiego szyjemy piżamę SOSLEEPY to głównie wysokiej jakości bawełna (92%), która jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku. 8% składu to elastan, dzięki któremu piżamka nie traci kształtu i po karmieniu szybko wraca do pierwotnej formy.  No i te piękne odcienie limonki i pudrowego różu.

Ale to nie wszystko! Kupując piżamę od Koszulove.com wspierasz polską markę – szyjemy z polskich materiałów w naszym studio krawieckim, specjalizującym się w szyciu ubrań ciążowych i do karmienia piersią.

A co jeśli już dawno przestałaś karmić? Sprezentuj naszą piżamę siostrze, przyjaciółce czy innej bliskiej Ci kobiecie, która spodziewa się Maluszka. Z pewnością doceni ten prezent po porodzie, a nocne czuwanie będzie znacznie przyjemniejsze.


Z pozdrowieniami,

Zespół Koszulove.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *