Bez kategorii

Siła!

Oprócz pierników i Kopernika, z czego słynie Toruń? Ze spotkań z cyklu Siła Kobiet 🙂 25 sierpnia Kasia Pawłowska z Be Happy Vinti opowiadała podczas spotkania w Hanza Cafe o pracy nad Kwartalnikiem Laktacyjnym.  Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy idea potrafi jednoczyć, to Kwartalnik jest świetnym przykładem na to, że potrafi i to solidnie.siła kobiet Fot.: Asia Rutecka.
Kasia ma na sobie koszulkę I produce milk What’s your superpower

Siła Kobiet to cykliczne spotkania, których założeniem jest zrelacjonowanie w pigułce swojego pro-kobiecego przedsięwzięcia. Asia Rutecka, która wspólnie z Lidią Sufisz są organizatorkami spotkań Siła Kobiet, tak opowiada o ich inicjatywie:
– Spotykamy się od grudnia zeszłego roku, najpierw nieregularnie, teraz co miesiąc w Hanza Cafe. Na każdym spotkaniu 3 kobiety mają szanse przedstawić swoją ideę. W ciągu 15 minut można opowiedzieć o swojej pasji, pomyśle, realizowanym projekcie. Po spotkaniu ważna jest rozmowa, to chwila na pytania a później networking. Na spotkania Klubu Siła Kobiet przychodzą kobiety aktywne, mamy, kobiety przedsiębiorcze, członkinie stowarzyszeń i fundacji oraz takie, które szukają pomysłu na dalsze działania. Wszystkie panie budują społeczność kobiet, wspierają się w swoich działaniach i dzielą się dobrymi praktykami. Spotkania są otwarte, więc każdą kobietę, która czuje w sobie siłę lub chce ją w sobie odnaleźć zapraszamy do uczestnictwa. Zapraszamy do grupy na FB: Siła Kobiet, tam ukazują się informacje o spotkaniach.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *