Ciąża,  Koszulove

Bloger też człowiek. Musi mieć koszulkę ;) + KONKURS

Od początku jesteśmy niezmiennie zakochani w blogosferze. Podobno w niektórych przypadkach z wzajemnością 🙂 Jutro blogerzy świętują Międzynarodowy Dzień Blogera. To znaczy połowa odda się świętowaniu i zapewne sprawi sobie z tej okazji jakiś fajny upominek, a połowa uzna, że święto jest passé i spróbuje je oryginalne zanegować. Obie połowy nietuzinkowo zgasi Jason Hunt, który wybierze trzecią drogę. I za to właśnie kochamy blogerów 🙂 Za ciągłe dążenie do oryginalności, za wyznaczanie trendów i za wpływanie na opinię publiczną zarówno w małych jak i dużych sprawach.

W koszulove.com Dzień Blogera to okazja, aby przypomnieć sobie nasze najukochańsze blogerskie wydarzenia A na samym końcu postu zaproponujemy Wam banalny konkurs, w którym do wygrania jest koszulkaMy blog is better than your blog„.

  1. Sesja Mamali i koszulki motywacyjne
    Piękna sesja zdjęciowaw wydaniu sióstr Wegner.: Patrycja Wegner Keiling za aparatem, Alicja Wegner – modelka. Koszulki motywacyjne zaprojektowaliśmy razem z Alą, wspólnie chcieliśmy pokazać ważny element jej stylu (motywowanie, ciągle szukanie dróg do bycia doskonalszą) i stylu życia wielu kobiet. Takich, które każdego dnia znajdują nową motywację aby być jeszcze lepszymi wersjami siebie.

2. PoznańMy się i I love my blog
Na takich spotkaniach zawsze poznaje się fajne babki, z którymi można pogadać o życiu, dzieciach, karmieniu, ubieraniu, teściowych… 🙂 tak jakby się je znało od zawsze. I zawsze jest za mało czasu na poznanie się 🙂 Właśnie się rozglądały za kolejnym spotkaniem blogerskim, coby nie było za nudno jesienią, ktoś coś? 🙂

3. Ugotujmi Razem i alaantkoweblw.pl
Zakochaliśmy się w pomyśle Ugotujmi Razem (propagowanie idei wspólnego gotowania z dziećmi od najmłodszych lat), zrobiliśmy fartuszki, i to nie jest nasze ostatnie słowo w tym temacie 🙂

Dla alaantkoweblw.pl, bloga, który dyktuje trendy w żywieniu młodego pokolenia, zaprojektowaliśmy bodziaki z hasłami nawiązującymi do BLW.

4. Kupujepolskieprodukty.pl
Rzetelny i przepastny blog katalogujący wszystko, co „dobre i polskie”. To dzięki nim powstała „Matka Polka”, która szturmem zdobyła Wasze serca.

5. #Nicminiewisi, „Kocham. Nie daję klapsów”, Konferencja Bliskości, #karmieswobodnie
Koszulki to medium reklamowo – PR-owe, tak jak billboardy. Lubimy to wykorzystywać. Na koszulkach pokazujemy styl życia i styl myślenia. I uruchamiamy dyskusję 🙂

A teraz proponujemy małą zabawę w formie konkursu. Wymyślcie… hasło na koszulkę, która spodoba się każdemu blogerowi. (hahaha, niemożliwe? :)))) Dla Was? :))
Wygrana: koszulka „My blog is better than your blog” oraz zrealizowana przez nas koszulka z wygranym hasłem.
Hasła zbieramy tutaj na blogu w komentarzach do niedzieli 6/09 do 22:00.

Aktualizacja: przedłużamy zbieranie haseł do niedzieli 13/09 do 22:00. Zwycięzkie hasło wybierze jury w składzie zespołu koszulove.com. 

Kilka podpowiedzi jak opracować fajnie koszulkę z nadrukiem (również tekstową)

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *