Bez kategorii

Torby bawełniane XXXL – #modnebopolskie

W niedzielę wrzuciliśmy głosy do urn wyborczych wierząc, że mamy przez to wpływ na kształtowanie polityki społecznej, gospodarczej, prawa… A wiecie, kiedy mamy jeszcze większy wpływ na gospodarkęNa zakupach. 

Kupując polskie produkty:

  1. Wpływasz na dobrą kondycję gospodarki i na mocną pozycję polskich przedsiębiorstw,
  2. Dajesz pracę,
  3. Pozwalasz rozwijać się małym i dużym przedsiębiorstwom,
  4. Pomagasz tworzyć ciekawe produkty, które często przebijają się na rynek zagraniczny i budują nowy wizerunek Polski,
  5. Tworzysz miejsca pracy dla swoich dzieci

A co masz z tego dla siebie?

  • Dzięki kontroli rodzimych instytucji masz większą pewność, że produkt jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Jeśli rozmyślisz się co do produktu, będziesz mógł/mogła sprawnie egzekwować swoje prawa do zwrotu i wymiany
  • Inwestujesz w jakość i trwałość

Nie gloryfikujemy bezapelacyjnie polskiej produkcji. Myślimy tylko, że to, co polskie jest dzisiaj modne i się opłaca. Nawet jeśli za polski produkt zapłacisz więcej, niż za produkt importowany z krajów trzeciego świata, to wróć na początek tego posta i zobacz, że to inwestycja 🙂

Wspólnie z kupujepolskieprodukty.pl w ciągu 2 miesięcy stworzyliśmy bawełniane torby idealne. Takie, jakie sami chcieliśmy nosić. Są wielkie, przepastne, zrobione z bardzo grubej bawełny. Są dwukolorowe – i po przeczesaniu internetu wiemy, że są chyba jedyne takie na rynku. Mają głębokie dno i szerokie ramiączka. Są w całości wyprodukowane w Polsce. Prototyp uszyła Pani Kasia, model stworzyła w trakcie wielu prób wspólnie z Maćkiem, pod czujnym i nieco wybrednym okiem Justyny i Tomka.

Na początku na torbach zobaczycie nadruki promujące kupowanie polskich produktów. Blog kupujepolskieprodukty.pl to miejsce, w którym skatalogowano już kilkadziesiąt polskich, sprawdzonych firm. To oni stoją za nowoczesnymi, przykuwającymi oko grafikami promującymi zakupy produktów made in Poland. Te grafiki pokazują dynamizm, wyrazistość, użytkowość i fajny styl wielu polskich projektów i przedsięwzięć. Może niektórzy powiedzą, że to tylko torba. Ale my oddajemy w Wasze ręce nasze dzieło, wychuchany efekt wielu rozmów i produkt, z którego jesteśmy dumni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *