Jakość nadruku i koszulek

Materiał

Nadruki wykonujemy na koszulkach o zawartości min. 95% czystej bawełny. W praktyce niemal każda koszulka na koszulove.com to stuprocentowa bawełna czesana ring spun, czyli bawełna o wysokiej jakości i trwałości. Drugą często spotykaną bawełną jest open end. W odróżnieniu od tej ostatniej, ring spun dzięki swojej skręconej strukturze przędzy jest gładsza, odporna na kurczenie, nie zostawia włókien, jest odporna na wycieranie. Oznacza to, że kupując koszulke na koszulove.com masz pewność, że otrzymasz materiał, który dobrze się nosi i który wyróżnia się trwałością.

Szycie

Każdy produkt na koszulove.com wyróżnia się wysoką jakością szycia. Nasze ciuchy wyróżniają:
Podwójne szwy, które pozwalają odzieży zachować oryginalny kształt po wielu praniach i prasowaniach.
Rękawy wszywane po łuku – takie układają się lepiej na ciele i lepiej wyglądają

Modele koszulek

Wybieramy oryginalne, ciekawe kroje. Jesteśmy na bieżąco z trendami i chętnie słuchamy naszych Klientów, którzy podpowiadają nam, jakie są ich ulubione modele koszulek. W pracowni koszulove.com robimy nadruki na koszulkach, które są wygodne, dają możliwość dopasowania się do wielu stylizacji (codziennych, eleganckich, do pracy, na specjalne okazje).

Każdy print, który znajdziesz na koszulove.com, możemy nadrukować na dowolnym modelu dostępnym na koszulove.com

Nadruk


Printy drukujemy w technologii DTG – Direct to Garment (nadruk bezpośredni). Taka technika nadruku pozwala na wykonanie niezwykle kolorowych grafik, zawierających pięknie nasycone barwy oraz przejścia tonalne.  Po wykonaniu nadruku na ploterze, koszulka jest poddawana działaniu wysokiej temperatury, co utrwala nadruk. Grafika na odzieży jest niewyczuwalna w dotyku. Nadruk zachowa swoją trwałość dzięki odpowiedniemu sposobowi prania i prasowania:
– nie stosować wybielaczy
– prać na programie delikatnym lub w temperaturze 30 – 40 st.
– prasować delikatnie

Masz pytania odnośnie jakości naszych nadruków? Daj znać! 🙂 sklep@koszulove.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *