Bon podarunkowy na zakupy do wydruku i w formie karty

Bon podarunkowy na zakupy do wydruku i w formie karty

Kochani, często o tę opcję pytacie i często ją wybieracie. Wiemy, że jesteście zabiegani i że na najważniejsze sprawy ledwo co starczy czasu. Dlatego w kwestii prezentów dla najbliższych osób mamy dla Was BONY PODARUNKOWE.

Kiedy zbliża się taka okazja jak BABY SHOWER, możliwości zakupu jest milion. Oferta dla dzisiejszej Mamy i Dziecka jest nieskończona. My w koszulove.com twierdzimy, że Mama i Dziecko potrzebują jedynie czasu dla siebie i bliskości. Aby ułatwić im tę bliskość, możesz podarować przyjaciółce, siostrze czy koleżance bon podarunkowy na zakupy w koszulove.com. Tutaj młoda mama znajdzie dla siebie mnóstwo ubrań, które ułatwiają jej dyskretne karmienie w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

To fantastyczny, praktyczny prezent, który będzie pożyteczny zarówno dla Mamy jak i Dziecka. Dziecko będzie miało niczym nieograniczony dostęp do maminej piersi, a Mama swobodę jaką daje dyskretna odzież do karmienia piersią.

Sam zakup bonu podarunkowego jest niezwykle prostu. Kupujesz go za wybraną kwotę (a wybór jest od 50 aż do 250 zł) i w ciągu kilku godzin masz go już u siebie na skrzynce pocztowej. Teraz wystarczy go tylko wydrukować.

Możesz również wybrać bon podarunkowy w formie wydrukowanej kartki z kartą plastikową. Ten bon ma piękną grafikę, która będzie pasowała do wielu okazji. Kartę taką wyślemy do Ciebie w ten sam dzień lub w następny dzień od złożenia na nią zamówienia.

1 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Compare