Nowość! Takie same bluzy i sukienki dla Mamy i Córki

Nowość! Takie same bluzy i sukienki dla Mamy i Córki

Ukochane fasony Mamy karmiącej, FREEDAY i HYGGE, przygotowaliśmy dla Was w wersji dla Mamy i Córki.

Teraz możesz kupić takie same bluzy dla mamy i córki w kolorze malinowym lub melanżowym, zgaszonym różu. Bluzy mają luźny fason, lekko przedłużone rękawy, oversize'owy kaptur i ozdobne tasiemki. Wyglądają zjawiskowo na Mamie i Córce. Będą Wam towarzyszyły w codziennych spacerach, szaleństwie na placu zabaw.

Już nikt nie powie, że Twoja córka jest podobna do Taty ;)

Oprócz bluz Hygge w kolorze malinowym i pudrowym różu jest też coś dla tych kobiet, małych i dużych, które uwielbiają sukienki. FREEDAY w kolorze szarym i pudrowego różu to świetna propozycja dla Ciebie i Córki, gdy chcecie wyglądać szałowo, a jednocześnie na luzie. Na spacer, na pierwsze wiosenne lody, na plac zabaw, do sali zabaw - Ty ubierasz sukienkę, w której możesz nakarmić (córeczkę lub jej młodsze rodzeństwo), a Córeczka ma frajdę, że wygląda tak jak Mama.

Takie same bluzy i sukienki dla Mamy i córki szyjemy z polskich materiałów. Znamy je od dwóch lat - w tym czasie przekonaliśmy się, że ich jakość jest niepodważalna. Nawet po wielu praniach bluzy i sukienki zostają takie same - zarówno ich forma jak i jakość materiału. To również przez tę wysoką jakość bluzy Hygge i sukienki Freeday cieszą się taką sympatią Mam karmiących.

Bluzy i sukienki domyślnie szyjemy w opcji do karmienia piersią (oczywiście tylko dla Mamy), jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie ubranie w opcji bez zameczków, napisz sklep [at] facebook.com

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Compare