Menu

Przyjazny zwrot, wymiana i reklamacja

WYMIANA
Jeśli nie udało Ci się dobrać właściwego rozmiaru, możesz wymienić produkt – odesłać do nas produkt z czytelnie wypełnionym formularzem a my odeślemy do Ciebie nowy produkt na nasz koszt. Dokonamy wymiany nawet wtedy, gdy produkt kupiłaś/eś w cenie promocyjnej, a promocja już się skończyła. Jeśli kupiłaś/eś zestaw produktów (np. piżamy dla pary), a tylko jedna rzecz jest niedopasowana, odeślij do nas tylko tę jedną rzecz (nie musisz odsyłać całego kompletu).

Produkt odeślij na adres:
koszulove.com
66-100 Sulechów, ul. Narutowicza 5

Dzięki temu zaoszczędzisz czas na standardowej w takim przypadku procedurze zwrotu oraz ponownego zakupu. Opcja WYMIANY nie dotyczy jednak wymiany produktu na inny kolor, inny model czy inny nadruk. W tej sytuacji skorzystaj z opcji ZWROTU.

ZWROT
czyli odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podania powodu.
Od dnia otrzymania towaru masz
14 dni na rozmyślenie się co do zakupu. Wyślij nam wiadomość (email, sms, wiadomość na facebooku) a następnie odeślij produkt: dołącz do niego paragon oraz czytelnie wypełniony formularz.

Od momentu otrzymania
produktu, w ciągu 7 dni zwrócimy pieniądze wraz z kosztami przesyłki (odpowiadającymi najtańszej przesyłce dostępnej w sklepie - zgodnie z Ustawą). W przypadku zwrotu, Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania Produktu. W przypadku odesłania produktu na koszt Sprzedawcy, przesyłka taka nie będzie podejmowana.

Produkt odeślij na adres:
koszulove.com
66-100 Sulechów, ul. Narutowicza 5


UWAGA
zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta (par. 38 pkt. 3), w przypadku, gdy zamawiasz produkt indywidualny (zgodny z Twoimi wytycznymi lub dopasowany do Twoich indywidualnych oczekiwań),
możliwość odstąpienia od umowy przestaje obowiązywać. 

Pobierz FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY

REKLAMACJA
Jeśli w otrzymanym produkcie stwierdzisz wadę, masz 365 dni na złożenie reklamacji, a w niej:
- żądanie obniżenia ceny
- żądanie wymiany towaru
- żądanie zwrotu pieniędzy. 

Reklamowany towar odsyłasz na swój koszt, my zwracamy Tobie koszty zakupu towaru wraz z kosztami przesyłki w Twoją stronę.Pobierz FORMULARZ reklamacji


Compare