Zwrot, wymiana, reklamacja

 

Kupowanie odzieży przez internet wiąże się z ryzykiem niedopasowania. Jednak dzięki temu, że Regulamin koszulove.com jest w pełni zgodny z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., możesz mieć pewność, że bez problemu wymienisz, zwrócisz lub zareklamujesz kupiony u nas produkt, a my dołożymy wszelkich starań, abyś mimo tych niedogodności ostatecznie był(a) bardzo zadowolna(y). 

Poniżej w kilku prostych słowach opisaliśmy procedury zwrotu, wymiany i reklamacji. Dokładne wytyczne znajdują się w Regulaminie.
 

Zwrot
czyli odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podania powodu.
Od dnia otrzymania towaru masz 14 dni na rozmyślenie się co do zakupu. Wyślij nam wiadomość (email, sms, wiadomość na facebooku, dołącz również odpowiedni formularz do odsyłanego produktu), że chcesz zwrócić zakupiony towar. Od momentu jej otrzymania, w ciągu 14 dni zwrócimy pieniądze wraz z kosztami przesyłki (odpowiadającymi najtańszej przesyłce dostępnej w sklepie - zgodnie z Ustawą).

W przypadku zwrotu, Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania Produktu. W przypadku odesłania produktu na koszt Sprzedawcy, przesyłka taka nie będzie podejmowana.

Prosimy o dołączenie paragonu.

Pobierz FORMULARZ ZWROTU

Wymiana
jeśli z dowolnej przyczyny chcesz wymienić zakupiony produkt na produkt o takiej samej wartości, po prostu odeślij nam zakupiony towar i poinformuj nas o tym (w mailu, sms lub formularzu), na co ma zostać zamieniony. 

Wszystkie zwroty, wymiany i reklamacje możecie wysyłać na adres:

MC Studio Reklamowe 
66-100 Sulechów, ul. Narutowicza 5

W przypadku wymiany, Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania Produktu. W przypadku odesłania produktu na koszt Sprzedawcy, przesyłka taka nie będzie podejmowana.

Pobierz FORMULARZ WYMIANY

Reklamacja
każdy produkt w ofercie koszulove.com będący w ofercie koszulove.com zostanie dostarczony w pełni poprawny i zgodny z opisem na stronie produktu. Jeśli jednak w otrzymanym produkcie stwierdzisz wadę, masz 365 dni na złożenie reklamacji a w niej żądanie obniżenia ceny, wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy. 

Reklamowany towar odsyłasz na swój koszt, my zwracamy Tobie koszty zakupu towaru wraz z kosztami przesyłki w Twoją stronę. 

Pobierz FORMULARZ REKLAMACJI


Uwaga

zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta (par. 38 pkt. 3), w przypadku, gdy zamawiasz produkt indywidualny (zgodny z Twoimi wytycznymi lub dopasowany do Twoich indywidualnych oczekiwań), możliwość odstąpienia od umowy przestaje obowiązywać.