Menu

Wiemy, że jesteś przyzwyczajona/y do wysokiej jakości ubrań. Być może zależy Ci również na tym, aby produkty, które kupujesz, były przygotowywane w Polsce, z poszanowaniem godności pracowników. Zapewne cenisz sobie jakość produktów powstałych w Polsce.

Koszulove.com to marka, która powstała w czerwcu 2014 roku. Od tamtego czasu nieustannie podnosimy jakość naszych produktów.

Największy atut koszulove.com to własny park technologiczny maszyn drukarskich oraz własna pracownia krawiecka, w której pilnujemy jakości każdego uszytego egzemplarza.


Materiały, z których szyjemy, wyprodukowane zostały w Polsce. Do produkcji włączane zostają tylko materiały o niezawodnej jakości. Oznacza to, że każde ubranie pozostaje w tym samym kształcie i jakości materiału przez cały okres intensywnego użytkowania.

Nasz zespół krawcowych obrał za specjalizację ubrania do karmienia piersią i ciążowe. Sami szyjemy dla Was również wybrane bluzy i koszulki dla par. Każdy produkt przygotowywany jest pod indywidualne zamówienie.


Nadruki wykonywane są w bezpiecznej technologii DTG lub sublimacyjnej - oznacza to, że otrzymujesz trwałe nadruki, które są niewyczuwalne w dotyku. Nadruki wykonywane w innych technologiach, jak np. folia flex, mają tendencję do pękania lub kruszenia się. W przypadku DTG i sublimacji nadruk pozostaje niezmienny.

Jesteśmy dumni z tego, że ponad 50% naszych produktów została wyprodukowana w całości w Polsce (w tym przez nas :)), a 95% przez polskich producentów.

Wybierając produkty marki koszulove, stawiasz na jakość, unikalność i staranność wykonania. Dziękujemy, że nam zaufałaś/eś.


Compare