Koszulove

Zostało 7 dni do Dnia Babci! (i 8 do Dnia Dziadka)

Widujemy ich dwa razy w roku lub prawie codziennie. Nasi rodzice i teściowie, którzy są Babcią i Dziadkiem dla naszych szkrabów. Bywa, że ich pomoc w opiece nad maluchami jest nieoceniona – są dostępni w razie awarii lub na codzień. Być może odbierają dzieci z przedszkola, może chodzą na długie spacery (na które my nie mamy czasu). Wnuki to ich ogromne szczęście, pokazują zdjęcia maluchów znajomym i pękają z dumy.

Z myślą o nich projektowaliśmy koszulki, które kilka dni temu rozgościły się na koszulove.com.

21 stycznia (środa) przypada święto Babci, dzień później będziemy obchodzili Dzień Dziadka.

Prezent niebanalny, wcale nie dla staruszków, tylko dla całkiem jeszcze młodych ludzi – koszulki ze świetnej jakości bawełny z kolorowym, pomysłowym printem, inspirowanym mądrością, wytrzymałością spacerową, umiejętnością opowiadania ciekawie bajek oraz cierpliwością Babci i Dziadka. Projektowaliśmy od razu „duety„, po pierwsze dlatego, że prezent dopasowany jest bardziej efektowny, a po drugie dlatego, że oszczędzicie sporo czasu na myślenie i szukanie prezentów osobno dla Babci i osobno dla Dziadka.
Jesteśmy bardzo ciekawi, które wg Was koszulki są najciekawsze, które moglibyście podarować wspólnie ze swoimi dziećmi Babci i Dziadkowi ? (nawet jeśli zaplanowaliście już inny prezent, dajcie znać)

 Zostały jeszcze całe 4 dni na składannie zamówień (do niedzieli w nocy), abyście mieli pewność, że prezent dotrze na czas.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *