Ciąża

Zakochani w Family Cafe [Poznań]

Jeśli ktoś nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, powinien udać się do Family Cafe w Poznaniu. W tym miejscu zakochują się wszyscy, od razu. Nas też wzięło.

Nie trzeba nam szklanej kuli, żeby wiedzieć, że wkrótce wszystkie fajne wydarzenia dla dzieci i rodziców będą odbywały się w Family Cafe. Było tam już spotkanie blogerek parentingowych PoznańMy się, były warsztaty BLW, zajęcia umuzykalniające dla dzieci, ale przede wszystkim – 27 września odbyło się oficjalne otwarcie. 

Family Cafe wygląda tak, jakby zaprojektowały je dobre wróżki. Sufit unosi się od bufiastych lamp przypominających lampiony szczęścia. Meble to starannie wybrane i wykonane komody, stoliki, szezlongi, jest tu nawet łóżko piętrowe (marzenie każdego kilkulatka) oraz stolik wyczarowany z maszyny do szycia. Otwarta kuchnia pozwala podziwiać proces wyrastania bezów wielkości bohenka chleba. Jest pokój zabaw – a jakże. Tutaj pod sufitem wisi koń w kolorze ultramaryny ubrany w tiulową spódniczkę. W ogóle tiulowe spódniczki to motyw zaskakujący nas często w Family Cafe. Noszą ją panie z obsługi, pojawia się czasami na ścianie… Tajemnica wyjaśnia się w przestronnej salce umieszczonej w piwnicy – odbywają się tutaj zajęcia baletowe dla dzieci. Dodajmy do tego uroczy ogródek i stoliki ukryte pod białymi baldachimami i już jesteśmy zakochani po uszy. A jeśli jeszcze zostali jacyś oporni na urok tego miejsca, to szef kuchni Family Cafe dotrze do ich serca przez żołądek. Sernik z kuszącą nutą mango nikogo nie pozostawi obojętym.

Podczas imprezy otwarcia Family Cafe spróbowaliśmy wszystkiego, na co stać ten bajkowy zakątek. Nie bylibyśmy koszulovi, gdybyśmy nie zachęcali do wykonania niepowtarzalnej pamiątki nie tylko z tego wydarzenia. W jednej z sal Family Cafe dzieci mogły zabrać się za rysowanie, chętni zaś oddawali swoje rysunki na warsztat koszulove.com, a my rysunki zmienialiśmy w barwne nadruki na koszulki. 

O tym zaczarowanym miejscu dla dzieci i rodziców w Poznaniu moglibyśmy napisać jeszcze wiele i na pewno wiele jeszcze będzie na naszym blogu, choćby ze względu na ciekawe wydarzenia, które w Family Cafe się odbywają. Nie będziemy Wam odbierali przyjemności sprawdzenia na własne oczy, jak szybko zakochacie się w tym miejscu 🙂

Family Cafe
ul. Grunwaldzka 136 (z okien widać stadion)
60 – 309 Poznań
e-mail: familycafe.poznan@gmail.com
www.familycafe.poznan.pl

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *