Wszystkie miłości koszulove.com – o naszych Partnerach i Partnerkach :)

Koszulove.com to projekt zaangażowany. Uważamy, że kilkadziesiąt centymetrów kwadratowych z przodu na ubraniu to fantastyczne miejsce i okazja, aby powiedzieć coś ważnego.

Spotkaliśmy na swojej drodze ludzi, którzy robią fajne rzeczy i zakochaliśmy się w nich. Zrobiliśmy z nimi koszulki albo inne części garderoby. Chcemy Wam o nich opowiedzieć.

 

Projekty:

Projekt Karm, Mamo!
i stojąca za nim Marianna Szymarek. Projekt ten ma dwa oblicza – wystawy zdjęciowejpołączonej ze spotkaniem z konsultantką lub doradczynią laktacyjną na temat karmienia piersią oraz 120-stronnicową książkę  „Opowieści o karmieniu piersią. Przełamując bariery”. Przyjdzie taki dzień, że książka i wystawa będzie inspirowała mamy na oddziałach położniczych w całej Polsce. Wierzymy w to bardzo!

Jako koszulove.com zaangażowaliśmy się w projekt poprzez wprowadzenie do sprzedaży koszulek, sukienek do karmienia i body dla dziecka z logo projektu. Z każdego zakupu 10 zł przeznaczane jest na drugą edycję projektu a każdy darczyńca otrzymuje od koszulove.com prezent w postaci bawełnianej torby również z nadrukiem logo projektu.

Wydarzenia:

Akademia Mama Pyta, cała Polska
Akademia to seria wyjątkowych wydarzeń dla rodziców małych dzieci. Tutaj można spotkać najbardziej szanowanych ekspertów z dziedzin bliskich młodym rodzicom. Uwielbiamy Akademię również za to, że można na niej nabyć wspaniałe książki o dzieciach w cenach lepszych niż na Allegro 😉 A wszystko to w niepowtarzalnej, luźnej, pro-dziecięcej atmosferze. Akademię uprzyjemniamy uczestnikom poprzez sponsorowanie nagród tj. koszulki promujące karmienie piersią „I produce milk, What’s your superpower”.

 

II Konferencja Bliskości, Warszawa, 18/10/2014
Na Konferencji byliśmy obecni przy każdym uczestniku i uczestniczce. Byliśmy tak blisko Organizatorów, jak się tylko dało. W podstępny sposób zbliżyliśmy się również do konferencyjnych prelegentów. To była esensja bliskości 🙂
Jako Partner Konferencji organizowanej przez Wydawnictwo Mamania wykonaliśmy 200 toreb z logotypami innych Partnerów Konferencji.

PoznańMy się 2.0, 6/09/2014
spotkanie blogerek, na którym pokazaliśmy koszulki z printami dla mam i przeprowadziliśmy warsztaty o tym, jak wymyślić własną koszulkę, aby wyglądała co najmniej tak dobrze, jak w naszej głowie.

 

I love my blog 25/11/2014
spotkanie blogerek organizowane przez Mamalla.pl i Matka nie Polka. Dostarczyliśmy temu eventovi koszulki z nadrukiem, które następnie stały się bohaterem małego pokazu mody i sesji zdjęciowej.

 

Geek Girls Carrots Poznań

Co miesiąc na Zamku w Poznaniu spotykają się… nie, nie księżniczki. Lepiej! Tam spotykają się utalentowane, aktywne dziewczyny z szeroko pojęych kręgów IT. Udało nam się namówić prowadzące do założenia koszulek bardzo IT z nadrukiem „Have you tried turning it off and on again”.

 

Ludzie , blogi i inne media

Hafija.pl
czyli blog Agaty Aleksandrowicz. Fachowy, rzetelny, pełen bardzo przydatnych i bardzo przystępnie „podanych” tematów związanych z karmieniem piersią oraz rodzicielstwem. Za wszystko, co zrobiła dla karmienia piersią w tym kraju, skrycie ją uwielbiamy 🙂 Na Hafija.pl gościliśmy z koszulkami „I produce milk, what’s your superpower” oraz z konkursem, w którym do wygrania była sukienka do karmienia piersią.

 

Doula Julita Hypki
Nasza inspiracja, twardy krytyk, źródło wiedzy o wszystkim, co matkowe i kobiece. Julita wspiera kobiety na początku karmienia poprzez projekt „Karmienie piersią – dobry start” oraz radami, którymi sypie na swoim nieocenionym fan page’u.

 

tomitobi.pl
Zaczęło się niewinnie – od przygotowania inywidualnych bluz do sesji zdjęciowej dwóch małych przystojniaków – Tomasza i Tobiasza. A potem rozkwitło szybko. Z Martą, autorką bloga tomitobi.pl, łączy nas miłość do koloru szarego, błyskotliwych sentencji w języku angielskim, zamiłowanie do kawy… Marta to wychwalana organizatorka eventów, utalentowana graficzka i dobrze sytuowana w blogosferze blogerka 🙂 Od jakiegoś czasu Marta zasila grafiki w koszulove.com! 🙂

Alaantkowe BLW
To blog i spotkania – warsztaty wokół pysznego jedzenia i zupełnie nowego podejścia do karmienia najmłodszych – Baby Led Weaning. Za blogiem stoją Joanna i Anna, mamy Alicji i Antoniego. Lubimy Alaantkowe nie tylko dlatego, że dobrze gotują i że mieliśmy okazję doświadczyć tego na własnych żołądkach 🙂 Dziewczyny zainpirowały również kilka grafik wokół tematyki BLW i jesteśmy pewni, że staną się przyczyną jeszcze wielu fajnych printów związanych z tematyką BLW i rodzicielstwa w ogóle.

 

mamalla.pl
Wschodząca gwiazda parentingu, swoją przygodę z macierzyństwem i blogowaniem zaczęła wcześnie, bo w wieku 21 lat. Zyskała wierne grono fanów i hejterów. Pięknie prezentuje się w koszulce Blogini, a jej córeczka Pola jest żywą reklamą nadruku „Gdy dorosnę, będę blogerką jak mama”.

 

 

Kwartalnik Laktacyjny
źródło rzetelnej wiedzy o karmieniu i tematach „okolicznych”. Kwartalnik walczy z mitami, jakimi społeczeństwo posługuje się na temat karmienia, upowszechnia najnowsze informacje ze świata o kp, wspiera, podtrzymuje na duchu i daje power mamom. Mieliśmy przyjemność ubrać całą redakcję w koszulki „I produce milk What’s your superpower”. 

ScreenHunter_871 Dec. 05 22.16

 

 

portal sosrodzice.pl
promujący racjonalne rodzicielstwo, a na nim mnóstwo treści dla rodziców, którzy cenią sobie rady i opinie ekspertów. Czytelnikom sosrodzice.pl zaoferujemy ciekawe konkursy i pojawimy się w recenzjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *