Koszulove

Stylizacja na Halloween LAST MINUTE

Halloween pod względem mody jest konserwatywne. Dozwolone kolory to czarny (jak noc), czerwony (jak krew) i biały (jak mumia). Jak korzystając z tak wąskiej palety kolorystycznej wyglądać na Halloweenowej imprezie… pociągająco? 🙂

Halloweenowe przebranie może być bardzo flirciarskie. Żeby nie powiedzieć seksi. Przekraczamy granice, ocieramy się o nieznane, tajemnicze, przywołując śmierć – hedonistycznie wielbimy życie. Do tego pogański wymiar święta Zmarłych i… dobra impreza gotowa 😀 Jeśli w planie jest impreza, na której z przekraczaniem granic można tylko flirtować, to to jest świetna okazja, aby choć w jednym elemencie looku zaszaleć nieco.

Poniżej dwie stylizacje z koszulkami, których nadruk sam w sobie zwraca uwagę i szokuje. W celach imprezowych możesz dodać do nich to, co zazwyczaj wybierasz na takie okazje – czarne rurki, obcisłą ołówkową dzinsową spódnicę, wysokie buty. Czerwienie na paznokciach i ustach będą się dobrze komponowały z wyrazistą „resztą”.

 

stylizacja na halloween hello kitty stylizacja na halloween koszulka z nadrukiem

Halloweenowe spotkanie może być świetną okazją na zaszalenie z lookiem. Element zadziorności i upiorności w postaci kości na wierzchu lub krawwego i już nie tak słodziusiego Hello Kitty powali wszystkich na kolana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *