Ciąża

Okiem eksperta – recenzja sukienki do karmienia

Hanna Krawsz, doula, Promotor Karmienia Piersią z dyplomem CNOL, założycielka i prowadząca fan page’a Karmiące Cyce na Ulice, blogerka  www.karmimypiersia.pl, i jej eksperckie spojrzenie na sukienkę do karmienia piersią:

 

„Sukienka od koszulove.com,  z moim ulubionym printem SuperMama,  przyszła do mnie zimowego poranka. Jak tylko ją założyłam od razu przybiegła moja najmłodsza córka i zażyczyła sobie jej wypróbowania 🙂 Sukienka bardzo spodobała się nie tylko mnie, ale i mojej „cycowej” latorośli.  Rozpina się na właściwą głębokość, tak że karmienie dziecka jest komfortowe. Suwak dyskretnie wszyty, na tyle mocny, że wytrzymał próbę rączek dziecka, wielokrotnie.

Ciepły, przytulny materiał, uniwersalny krój i dyskretnie wszyte zamki sprawiają, że niewtajemniczeni z pewnością nie rozpoznają w niej sukienki specjalnego przeznaczenia, myślę, że spokojnie nada się nie tylko dla mamy karmiącej. Rewelacyjne printy, moje ulubione, oczywiście, są te promujące karmienie piersią 🙂 Sukienka jest bardzo wygodna w trakcie noszenia i podczas karmienia dziecka w różnych pozycjach. Szczerze polecam.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *