Współpraca z blogerami

W koszulove.com relacje z blogerami widzimy jako jeden z fundamentalnych elementów komunikacji z naszą grupą docelową. Chcielibyśmy zaoferować Wam współpracę inną niż te, które znaliście do tej pory.


Nie rozmawiamy z Wami o banerkach, odsłonach i UU. My Was czytamy, komentujemy, obserwujemy na Insta i Facebooku. Cenimy sobie Waszą rolę opiniotwórczą wobec ludzi, którzy są lub wkrótce będą ubierali odzież oznaczoną koszulovym znakiem. Chcemy być blisko blogerów, którzy wprowadzają twórczy element do stylu myślenia i życia. Przede wszystkim, lubimy czytać o Waszej wersji otwartego, nowoczesnego rodzicielstwa, o byciu mamą i kobietą, tatą i mężczyzną.

 

Co możemy zrobić razem?

Program afiliacyjny
Tworząc wpis na blogu, uwzględniasz nasze produkty, poprzez umieszczenie zdjęcia, grafiki czy fragmentu tekstu, które podlinkowujesz do sklepu koszulove.com. Każde kliknięcie, które zakończy się sprzedażą na koszulove.com, rozliczymy jako procent od sprzedaży. Jeśli chcesz poznać szczegóły, odezwij się do mnie: anna [maupa] koszulove.com

Twoje teksty w naszym opracowaniu
Nie ma lepszych od Was jeśli chodzi o tworzenie tekstów. Jeśli wymyślisz taki, który według Ciebie powinien znaleźć się na koszulce, napisz do nas. Jeśli przejdzie weryfikację, oddamy go do opracowania graficznego i wrzucimy na koszulkę. Koszulka (lub bluza, sukienka etc.) poleci oczywiście do Ciebie.

Zakupy na koszulove.com w lepszej cenie
Spodobał Ci się nasz wzór? Odezwij się do nas, otrzymasz od nas zniżkę od 15% do 30% (z wyłączeniem kategorii OUTLET). Poprosimy Cię o podzielenie się zdjęciem produktu w Twoich kanałach social media. Na Twojej koszulce umieścimy małe logo koszulove.com. Aby uzyskać rabat napisz do anna [maupa] koszulove.com.

Nasza obietnica

Wspólnie ustalimy atrakcyjne dla obu stron warunki współpracy. Uczciwie pogadamy o budżetach. Odpiszemy na każdego maila bez uciekania się do formatki.

Współpracowaliśmy z:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *