Koszulove

Koszulki dla mistrzów WFB – realizacja dla Warhammer Fantasy Battle

Z dumą informujemy o naszych realizacjach koszulek dedykowanych dla teamów graczy w Warhammer Fantasy Battle. Wspólnie z trzema polskimi zespołami stworzyliśmy koszulki, które miały, jak się okazało, razem z graczami stanąć na podium w mistrzostwach świata w WFB w Pradze 🙂

Team pierwszy wybrał koszulki polo sportowe uznanej firmy Spiro, wykonane z materiału Cool-Dry Mesh, najlepszego w przypadku odzieży sportowej. Duży format grafiki prezentującej husarza, orła i żubra zdecydowaliśmy się nanieść na tył koszulek, z przodu pozostawiając miejsce na herb z ksywą gracza.

Team drugi wybrał białe koszulki polo bawełniane. W tym przypadku również umieściliśmy dużą grafikę na plecach gracza, z przodu zaś umieściliśmy logo z herbem i ksywą gracza.

Team trzeci na koszulkach chciał podkreślić fakt, że jest ponadnarodowy – składa się z polskich i niemieckich graczy. Dlatego na koszulkach umieściliśmy grafikę, która właśnie tę cechę teamu oddawała.

Łącznie zrealizowaliśmy 108 koszulek polo i tshirtów z motywami gry Warhammer. 

„Dziękuję za sprawną realizację zamówienia i dobrą jakość produktu. Trochę obawiałem się grubości koszulek na tę pogodę ale okazało się że doskonale odprowadzały wilgoć i przyjemnie się je nosiło.”
Krzysztof Białek

Dzięki uprzejmości zawodników, koszulki są dostępne do kupienia na koszulove.com 🙂

Zapraszamy do współpracy przy projektach wymagających najlepszej jakości koszulek, barwnego nadruku oraz personalizowanych nadruków (np. z imieniem, ksywą).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *