Ciąża

Być babcią to trudna rola, bo oznacza też być mamą mamy i taty.

Nastał Dzień Babci. Dzień Akademii w przedszkolach, laurek, tulipanów i róż, wzruszeń i łez radości. W jakiś sposób składamy życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom razem z Wami, gdy dajecie im w prezencie koszulki, które rozpalały ostatnio nasze maszyny drukarskie.

„Best moms get promoted do grandmas” – ulubiliśmy sobie to zdanie ostatnio. „Najlepsze mamy dostają awans na babcie”.  Przygotowaliśmy się do Dnia Babci i Dziadka długo i starannie, debatując nad tym, jakie grafiki i jakie koszulki podarujecie chętnie swoim Rodzicom i Teściom, którzy niedawno stali się Babcią i Dziadkiem. Chcieliśmy dać Wam coś, co skradnie Wasze serca i przekona umysły. I choć okazja wniosła i poważna, wykonanie musiało mieć odpowiednią dozę żartu. Bo na Dzień Babci i Dziadka chcemy wywołać UŚMIECH na ich twarzach.

Tak powstał „Dziadek z zasadami”, „Najmądrzejsza Babcia na świecie”, „Granpa King” i pozostałe wzory.

Babcie bywają różne. Są obecne bardziej lub mniej. Zgadzamy się z nimi lub podważamy ich metody wychowania, karmienia, ubierania. Być babcią to trudna rola, bo oznacza też być mamą mamy i taty. 21 stycznia bierzemy nasze dzieciaki i idziemy składać życzenia. Dzwonimy, widzimy się na skype, pijemy wspólnie kawę. Jest laurka, kwiaty i prezent.

Chcemy bardzo podziękować za to, że mają jeszcze siłę i życzymy zdrowia, aby były z nami jak najdłużej. Wszystkiego najlepszego w Dniu Babci!

kwiaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *