Ciąża

BLW jest trendy :)

Mamy ostatnio tyle dobrych nowin do ogłoszenia… Czas na kolejną.

Kilka brawurowych zrządzeń losu sprawiło, że Asia i Ania z bloga Ala’Antkowe BLW postanowiły powierzyć koszulove.com ultraciekawe zadanie zaprojektowania dla nich oraz ich fanów (konkursy!:)) dużych i małych koszulek.

Blog Ala’Antkowe BLW powstał, bo gdzieś trzeba było uwiecznić wszystkie oryginalne i zdrowe przepisy, jakie Asia i Ania tworzyły w trakcie przygotowywania potraw dla swoich dzieci – Ali Antka. Od szóstego miesiąca życia maluchy jedzą samodzielnie. Kawałki brokułu, naleśniki jaglane, sałatki buraczane – super dorosłe menu. Taki sposób podawania jedzenia jest coraz bardziej popularny, stoi za nim wiele badań naukowych oraz doświadczenia rodziców, według których dzieci karmione w ten sposób wyrastają na smakoszy i szybciej uczą się używać sztućców. Na ich blogu znajdziecie więcej informacji na ten temat.  My stanęliśmy przed zadaniem zaprojektowania koszulek, które będą wyrażały ideę i fun karmienia BLW. Efekty pracy wkrótce.
Tymczasem, zanim zmielicie brokuł na papkę, poczytajcie, jak można to zrobić ciekawiej, zdrowiej i efektywniej. Możecie też spróbować zapisać się na warsztaty BLW we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie (o nich najszybciej dowiecie się na fan page’  Ala’Antkowe  BLW).

 

A tutaj kilka zdjęć z warsztatów w Poznaniu – mamy ubrane w koszulki z napisem „Daj mama pocałuje”.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *