Menu

Filmy, seriale, bajki

Filmy, seriale, bajki 

Koszulki z filmów i seriali

Kultowe koszulki z cytatami - to jest świetny pomysł na prezent dla kogoś ale także na upominek dla samego/samej siebie. Każdy z nas ma jakiś ukochany film, a już na pewno każdy ma ukochany serial. Film, który pamiętasz, mimo że oglądałaś/oglądałeś go wiele lat temu. Serial, który połknęłaś/połknęłeś w jeden wieczór, przez który poszłaś/poszedłeś bardzo niewyspany do pracy. Pamiętasz taki serial lub film? Jaki był jego tytuł? My sami jesteśmy fanami wielu produkcji filmowych i serialowych. Zaczynając od “Przystanku Alaska”, przez “Psy”, koncząc na “Stranger things”. A Ty, jakie uwielbiasz filmy i seriale? Ponieważ jesteśmy fanami wielu produkcji filmowych i serialowych, czasami aż nie możemy się powstrzymać, aby nie zrobić koszulki filmowe czy koszulki z seriali. Każdy nadruk z koszulki z nadrukiem filmowe może u nas być nadrukowany na bluzy lub nawet na piżamy. Nic prostszego. Po prostu napisz do nas na fan page lub maila, i przedstaw swój pomysł: np. “Chciałabym tshirty filmowe z House of Cards, czy możecie to dla mnie wykonać, ale również jako bluzę?”. Nie ma problemu.

Szczególnie fajne są koszulki z tekstami z polskich filmów. Swego czasu mieliśmy koszulki z tekstami z filmu Kogel Mogel. Kto pamięta ten rewelacyjny film, który był też kopalnią tekstów na koszulki? “Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam” czy “To jest jakby twoje dziecko” itd. Koszulki z nadrukami z bajek to coś, co dzieci uwielbiają. Utożsamiają się ze swoimi bohaterami - świnką Peppę, Shimmer i Shine, kucykami Pony, Vampiriną, Strażakiem Samem. Jak wiadomo, takie koszulki z nadrukami z bajek muszą posiadać licencję właściciela praw autorskich, dlatego w naszym sklepie z koszulkami filmowymi znajdziesz motywy z bajek będące inspiracją, adaptacją dla konkretnego dziecka.

Bluzy i koszulki z cytatami motywacyjnymi

Bluzy z cytatami to świetna opcja wybierana przez kobiety, ale czasami też przez mężczyzn. My uwielbiamy cytaty motywacyjne. Takie, które prowadzą nas przez życie. Takie, które potrafią dać kopa na dzień dobry. Takie, które inspirują nas codziennie do tego, aby być lepszymi, sprawniejszymi. Dajmy na to, koszulki z cytatami sportowymi. Albo bluzy z cytatami sportowymi. Jeśli masz na koszulce albo bluzie napis “100 przysiadów albo nie będzie czekolady” to hej, nie ma opcji, abyś wykonała/wykonal tylko 99 przysiadów, prawda?
Jeśli chcesz na koszulce czy bluzie mieć swój własny cytat motywacyjny, coś, co prowadzi Cię przez życie - daj nam znać, opracujemy dla Ciebie tekst w pięknym stylu.

Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 25 elementów
Compare