UBRANIA DO NOSZENIA W CHUŚCIE/NOSIDLE

UBRANIA DO NOSZENIA W CHUŚCIE/NOSIDLE 

W koszulove.com #kochamybycblisko. Wspieramy karmienie piersią, a chustonoszenie czy noszenie w nosidłach miękkich to naturalne dopełnienie bliskości, jaką daje karmienie piersią. Dlatego w naszej ofercie pojawiają się sprawdzone, uznane polskie marki, które specjalizują się w projektowaniu i szyciu ubrań do chustonoszenia i noszenia w nosidłach miękkich.

Ubrania do chustonoszenia ogromnie ułatwiają codzienność w zimnych i chłodnych miesiącach roku - czyli przez ponad 6 miesięcy w roku. Umieszczenie dziecka w chuście, gdy jest ubrane jak mały Eskimos, jest niezwykle trudne i niewygodne. Rozwiązaniem są własnie kurtki, płaszcze czy ciepłe bluzy do chustonoszenia. Mając je w szafie, maluszek jest zawiązywany w chuście czy wsadzany do nosidła w normalnym ubraniu, lub lekko cieplejszym, a Ty ubierasz bluzę/kurtkę/płaszcz i zapinasz ją na sobie. Tyle warstw ubrania i do tego Twoja bliskość daje Dziecku ciepło. Dodatkowo, na spacerze jest blisko Ciebie, jest więc spokojniejsze niż w wózku. Może z ciekawością obserwować świat, słuchać Twoich rozmów, a wszystko to otulone ciepłem ubrania do noszenia i Twoim :)

Jest 3 produktów.
 • Ocieplana bluza bawełniana do noszenia MUSZTARDOWA
  0 Recenzje

  Ocieplana bluza bawełniana to idealne rozwiązania dla chustonoszącej Mamy na chłodniejsze dni roku. Bluza ma soczysty kolor, fascynujący pattern od wewnątrz. Do tego jest multifunkcjonalna - będzie z Tobą w ciąży, podczas noszenia, a także wtedy, gdy będziesz już "solo".

  280,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Ocieplany płaszcz bawełniany do noszenia MUSZTARDOWY
  0 Recenzje

  Ten ocieplany płaszcz stworzony dla chustonoszącej Mamy ma wyjątkową formę, zapewnia ciepło i prezentuje się szałowo. Jest naprawdę genialny, bo założysz go nie tylko w trakcie noszenia Dziecka, ale również w ciąży. Płaszcz wygląda świetnie również "solo".

  310,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Ocieplany płaszcz do noszenia w chuście/nosidle MORO
  0 Recenzje

  Ten ocieplany płaszcz stworzony dla chustonoszącej Mamy ma wyjątkową formę i pattern. Jest naprawdę genialny, bo założysz go nie tylko w trakcie noszenia Dziecka, ale również w ciąży. Płaszcz wygląda świetnie również "solo".

  430,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Compare