Menu

DZIEŃ OJCA 23 CZERWCA

DZIEŃ OJCA 23 CZERWCA 

Prezent na dzień taty od niemowlaka

Zbliża się Dzień Taty. Czy to będzie jego pierwszy Dzień Ojca? Jeśli tak, oznacza to, że to wyjątkowy moment, który zapamięta na wiele lat. Jeśli to już drugi lub kolejny Dzień Taty, dla Twojego partnera/męża z pewnością będzie to ważny dzień pełen refleksji i kontaktu z Maluchem/Maluchami.

Nie jest tajemnicą, że rola ojca to wielkie wyzwanie. Zwłaszcza w tak zwanych dzisiejszych czasach, w których trzeba dokonać cudu i znaleźć czas i siłę na wspólną zabawę, pielęgnację, opiekę, noszenie, tulenie, a w późniejszych latach również na towarzyszenie dziecku w trudach dojrzewania. A jednak współcześni Tatusiowie jakoś znajdują czas i siłę na to, aby być blisko Dziecka. Nie jest to tak oczywiste i wcale nie tak łatwe dla dzisiejszych Rodziców, ponieważ Dziecko przechodzi przez dojrzewanie czasami w burzliwy i wymagający sposób.

Prezent na dzień ojca od niemowlaka

Nie zapominajmy w tej codzienności o tym, jak ważna jest rola Taty w prowadzeniu Dziecka przez świat. Przygotowaliśmy body na dzień taty, które będzie przypominało o tym, że On jest kimś bardzo ważnym dla małego bobasa i dorastającego smyka. Na takim body na dzień ojca widzisz hasło, które wpłynie pozytywnie na czułe męskie ego. Od wieków wiadomo, że komplementy to wielka siła. Potrafią wesprzeć kogoś w trudnym zadaniu, dodać mu siły i otuchy. Dlatego jeśli wspólnie z dzieckiem szukasz na dzień ojca prezent od dziecka to właśnie taka koszulka czy body niemowlęce na dzień ojca zaskoczą go pozytywnie i “zrobią mu dzień”. Zatem pomóż swojemu bobasowi wybrać prezent na dzień ojca od niemowlaka i złóż życzenia z okazji dnia ojca ubierając malucha w niepowtarzalne body. Taki prezent na dzień taty od malucha może posiadać również personalizowany napis - być może Twój Maluch chciałby powiedzieć Tacie coś wyjątkowego i specjalnego? Jeśli jeszcze nie mówi, to… przecież to nie problem. Pomóż mu w zrobieniu zakupów na koszulove i wspólnie wymyślcie hasło, które będzie bliskie Waszemu ukochanemu. Zrealizujemy je jako Wasz własny projekt.

Jest 41 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 41 elementów
Compare