Menu

WALENTYNKI - PREZENTY

WALENTYNKI - PREZENTY 

-50% wspieramy młode mamy

Prezent na walentynki – od kiedy dajemy sobie podarki?

Coroczne święto zakochanych przypada 14 lutego, a jego nazwa pochodzi oczywiście od świętego Walentego, którego wspomnienie tego dnia obchodzi się w kościele.

 

Najpierw walentynki świętowała południowa i zachodnia Europa, nierzadko już od czasów Cesarstwa Rzymskiego. Zwyczajem w tym dniu było m.in. wysyłanie sobie listów zawierających miłosne wyznania pisane wierszem. Do Polski walentynki trafiły nieco później, ale od razu przebojem zdobyły serca oraz umysły młodych zakochanych. Prawdziwą popularność zdobyły jednak dopiero w latach 90. ubiegłego wieku. I choć krytykowane są przez zachowawczą część społeczeństwa jako przejaw komercjalizacji życia duchowego to pozostają jednym z najradośniejszych świąt w kalendarzu.

 

Idealny prezent dla walentynki dla pary

Dlatego też, Koszulove przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy poszukują podarków dla ukochanej osoby z okazji święta zakochanych. Idealny prezent na walentynki, czyli taki, który pozwoli pokazać całemu światu jak bardzo się kochacie: jednakowe koszulki na walentynki. W tym dniu warto zrobić coś wyjątkowego i podarować sobie nawzajem prezent na walentynki dla pary. Ubierzcie się w dokładnie takie same koszulki na walentynki albo w bluzy dla zakochanych. A może macie parę znajomych, którzy bardzo się kochają i chcecie zrobić im niespodziankę? Piżamy, bluzy i koszulki od Koszulove to idealny prezent na walentynki dla pary.

 

Jest 36 produktów.
 • Miłość jest słodka! Przedstawiamy zestaw koszulek dla najsłodszej pary na tej planecie!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • O szcześciu trzeba mówić głośno! Pokażcie wszystkim dookoła, jakimi jesteście szczęściarzami, że Wasze drogi się spotkały! Zestaw koszulek dla Par idealnych jako prezent dla drugiej połówki!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szczęściarze z Was, że się macie? :) Pokażcie to całemu światu! Przedstawiamy zestaw koszulek dla par idealnych jako prezent na Walentynki!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Specjalnie na Walentynki przedstawiamy zestaw koszulek dla Pary Oblubieniec / Oblubienica. Idealne na prezent, aby wyrazić miłość i pokazać całemu światu, że się kochacie!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Już wkrótce zostaniecie mężem i żoną? Trzeba o tym mówić! Przedstawiamy zestaw koszulek dla pary Prawie Mąż i Prawie Żona. Niech cały świat się dowie jakim uczuciem się darzycie!

  79,50 zł 159,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • On to dobre ciacho, a z niej fajna babeczka? To się nazywa para idealna! Przedstawiamy zestaw personalizowanych koszulek dla pary. Imiona prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia.

  82,50 zł 165,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Stanowicie dla siebie Dream Team? Pokażcie to światu! Polecamy zestaw koszulek dla pary Dream Team z personalizacją w postaci roku, który był dla Was ważny - rok w którym się poznaliście, początki Waszego związku czy ślub. Rok prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia.

  82,50 zł 165,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Niezła z niej flirciara? A może on to lovelas? Najważniejsze, że między Wami jest miłość! Przedstawiamy koszulki dla pary z przymrużeniem oka!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • W grudniu wszyscy jesteśmy grzeczni i święci! A kto w Waszym związku jest bardziej święty? Przedstawiamy zestaw świątecznych koszulek dla pary z zabawnym napisem.

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Sezon na Mikołaj patrzy, uważamy za rozpoczęty! Dla wszystkich niegrzecznych par mamy koszulki ze świątecznym napisem, oczywiście z przymrużeniem oka!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Zbliżają się święta, a wtedy wszyscy zadamy sobie pytanie - czy byłem/-am grzeczny/-a? Oto odpowiedź, oczywiście z przymrużeniem oka! Przedstawiamy zestaw świątecznych koszulek dla pary!

  77,50 zł 155,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Tuli Pan i Tuli Pani to piżamy dla tych par, które uwielbiają się tulić i przytulać! Personalizuj piżamy dodając do nich własny tekst na wewnętrznej stronie koszulek - wpisz go w komentarzu w trakcie składania zamówienia.

  114,00 zł 228,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Gonić króliczka czy złapać króliczka? Oto jest pytanie! Decyzję pozostawiamy Wam, a tymczasem przedstawiamy nasz zestaw piżam dla pary z zabawną grafiką.Personalizuj piżamy dodając do nich własny tekst na wewnętrznej stronie koszulek - wpisz go w komentarzu w trakcie składania zamówienia.

  110,00 zł 220,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Bo czasem nie chodzi tylko o to, żeby złapać króliczka, ale żeby go gonić! I w myśl tej zasady przedstawiamy piżamy dla pary! Personalizuj piżamy dodając do nich własny tekst na wewnętrznej stronie koszulek - wpisz go w komentarzu w trakcie składania zamówienia.

  114,00 zł 228,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Wywołaj uśmiech na twarzy najbliższej osoby i pokaż, że kochasz! Bluza ze specjalną dedykacją to idealny sposób na wyrażenie uczuć i oryginalny pomysł na prezent. Jest to produkt premium, o unisexowym kroju, uniwersalnym kolorze, który został uszyty w Polsce! 

  168,00 zł 336,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Zaprojektuj bluzę z własnym nadrukiem lub napisem dla Ciebie i dla Twojej drugiej połówki. Na pewno masz pomysł na napis lub grafikę, która podkreśli to, co Was łączy. Otrzymujesz od nas indywidualne wsparcie grafika w przeniesieniu Twojego pomysłu na bluzę :) 

  240,01 zł
  W magazynie
 • Pokaż całemu światu, jak wiele Was łączy. Załóżcie takie same bluzy dla Zakochanych z Waszymi imionami.

  127,50 zł 255,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Gdy trafia Cię strzała Amora, myślisz tylko o Nim/Niej, ciągle o Niej/Nim myślisz i śnisz. Uśmiechasz się do telefonu, czytając sms-y, masz rozmarzony wzrok a Twoje myśli krążą ciągle wokół jednego tematu. Jeśli ten ciężki stan zakochania skądś znasz, to jesteś właściwą osobą do ubrania takich samych bluz :)

  140,00 zł 280,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Personalizuj piżamy dodając do nich własny tekst na wewnętrznej stronie koszulek - wpisz go w komentarzu w trakcie składania zamówienia.

  114,00 zł 228,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Wymyśl sam(a) niepowtarzalny napis na Waszych piżamach. Jeśli kreatywność to Twoja mocna strona i jeśli lubisz wywoływać uśmiech na twarzy ukochanej(go), czekamy na Twój pomysł :)Personalizuj piżamy dodając do nich własny tekst na wewnętrznej stronie koszulek - wpisz go w komentarzu w trakcie składania zamówienia.

  225,01 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów
Compare